KÜNYE

Organizasyon:
Gamze Selçuk, Pınar Öncel, Tuna Özçuhadar

Çeviri ve Redaksiyon:
Aykut İstanbullu, Ayşegül Bayar, Baran Ungan, Berk Çoker, Berna Ulu, Didem Dinçsoy, Didem Karpuzcu Tutar, Doğancan Erdoğan, Ekin Gündüz Özdemirci, Ekin Sanaç, Elvan Özyıldırım, Gizem Bayar, Gül Ulu, Mehmet Emin Boyacıoğlu, Meriç Gürsoy, Münevver Bayhan, Nihan İşler, Serpil Işıldar, Şahika Eraslan, Şebnem Şahin, Tolga Tutar, Yaren Köse

Redaksiyon:
İlknur Urkun Kelso

Sosyal Medya:
Yağmur Çoban

Sosyal Etki Anketi:
Gökçe Orhan

SYFF2018’in gerçekleşmesi için başka birçok konuda destek verenler: Arda Ülgay, Beyhan Uzunçarşılı, Deborah Semel Demirtaş, Esra Akdere, Seray Okan Zağlı.

Festivalde yer alan belgeselleri çeken ve bizimle paylaşan tüm yönetmen ve yapımcılara, film aralarında filmlerde yer alan konularla ilgili sohbet eden davetli konuşmacılara, festivale renk katan müzisyen ve performans sanatçılarına, tüm gönüllülere, ayni ve maddi katkılarını esirgemeyen tüm destekçilerimize sonsuz teşekkürlerimizle!

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali kolektif bir çabanın ürünüdür. Sürdürülebilir bir dünyanın mümkün olduğunu düşünen bireylerin ve kuruluşların gönülden desteği ile gerçekleşmektedir.

Şehirler – Salonlar

İSTANBUL

Organizasyon
Gamze Selçuk, Pınar Öncel, Tuna Özçuhadar, Aykut İstanbullu, Ayşegül Bayar, Baran Ungan, Berk Çoker, Berna Ulu, Didem Dinçsoy, Didem Karpuzcu Tutar, Doğancan Erdoğan, Ekin Gündüz Özdemirci, Ekin Sanaç, Elvan Özyıldırım, Gizem Bayar, Gül Ulu, Mehmet Emin Boyacıoğlu, Meriç Gürsoy, Münevver Bayhan, Nihan İşler, Serpil Işıldar, Şahika Eraslan, Şebnem Şahin, Tolga Tutar, Yaren Köse, İlknur Urkun Kelso, Pınar Öncel, Yağmur Çoban, Yaz Güvendi, Gökçe Orhan, Samet Çetin

Mekan
Salt Beyoğlu
Fransız Kültür Merkezi

ANTALYA

Organizasyon
Begüm Uçar, Bilge Tekgül, Cansu Çeçen, Cem Tanrıkulu, Derya Boğaakça, Didar Karul, Erdem Nalbantoğlu, Erdenay Arıkan, Elif İnce, Evren Avşar, Havva Okutan, Hüseyin Çağlar İnce, İpek Öztürk, Kadir Akkaya, Köksal Karul, Nazan Aydın, Özlem Büyükçağlayan, Safiye Kadirler, Şefika Okutan, Şerife Nur Aksoy, Timur Recep Yıldız, Uğur Kızılcık, Volkan Tamusta, Yılmaz Vural

Mekan
Antalya Kültür Sanat

KAYSERİ

Organizasyon
Ahmet Coşkun, Ahmet Talha Öztürk, Ahmet Yıldız, Arif Furkan Fidan, Ayşe Türkmenoğlu, Bilge Kocaman, Büşra Gülşah Birol, Celal Ak, Ebru Eda Gülsever, Ebubekir Sıddık Anlıaç, Ebubekir Yücel, Eda Şahin, Erdem Işık, Fatma Akın, Furkan Küçük, Halil Cebeci, Hatice Dipi, Hatice Dursun, Meltem Polat, Muhammed Raşit Darıcı, Mustafa Özdemir, Ömer Demirci, Pembe Taşdemir, Selvet Atasever, Sevgi Nur Yürekli, Sultan Düz, Şeyma Kalfa, Tuğçe Fakılı, Ülkü Özdemir, Zuhal Merve Demirayak

Mekan
ERÜ 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi

ESKİŞEHİR

Organizasyon
Bülent Erkul, Deniz Kılıç, Dilek Köse Akçar, Fulya Ünal, Hüseyin Akçar, İbrahim Üremiş, Koray Güler, Nihal Bağcı, Tansu Sakarya

Mekan
Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi

BODRUM

Organizasyon
Aysin Kocabay, Bade Okçuoğlu, Bahar Ardal, Çiğdem Yenidoğan, Emre Can Sarısayın, Hüseyin Demirel, Mustafa Fahir Üzümcü, Nazan Budan

Mekan
Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi

Destekçiler

İSTANBUL

ANTALYA

KAYSERİ

ESKİŞEHİR

BODRUM

Powered by Khore by Showthemes