KÜNYE

Organizasyon:
Gamze Selçuk, Pınar Öncel, Tuna Özçuhadar

Çeviri ve Redaksiyon:
Aykut İstanbullu, Ayşegül Bayar, Begüm Aykan, Berk Çoker, Cansu Gedik, Didem Çoban, Didem Dinçsoy, Ece Pürtaş, Ekin Gündüz Özdemirci, Ela Süleymangil, Elvan Özyıldırım, Gül Ulu, Hande Canbilen, İnci Bilgiç, Meriç Gürsoy, Mısra Özkuş, Nesligül Mısırlıgül, Serpil Işıldar, Şahika Eraslan, Yaren Köse

Redaksiyon:
İlknur Urkun Kelso

Sosyal Medya:
Miray Uçar, Yağmur Çoban, Yaz Güvendi

Sosyal Etki Anketi:
Gökçe Orhan

Web Sayfası:
Samet Çetin

SYFF2017’nın gerçekleşmesi için başka birçok konuda destek verenler: Anastasia Laukkanen, Beyhan Uzunçarşılı, Gökçen Zorcu, İpek Türktan Kaynak, Oğuz Kaynak ve SOGLab’den Buse Gedik ve Göksel Gürsel.

Festivalde yer alan belgeselleri çeken ve bizimle paylaşan tüm yönetmen ve yapımcılara, film aralarında filmlerde yer alan konularla ilgili sohbet eden davetli konuşmacılara, festivale renk katan müzisyen ve performans sanatçılarına, tüm gönüllülere, ayni ve maddi katkılarını esirgemeyen tüm destekçilerimize sonsuz teşekkürlerimizle!

Şehirler – Salonlar

ANTALYA

Organizasyon
Begüm Uçar, Bilge Tekgül, Cavit Bilen, Cem Tanrıkulu, Elif İnce, Ezgi Bağlan,
Evren Avşar, Gülnur Özbek, H. Çağlar İnce, Havva Okutan, İpek Öztürk, Merve Türk,
Nazan Aydın, Nihal Küpeli, Özgül Yahyaoğlu, Özlem Büyükçağlayan, Safiye Kadirler,
Şefika Okutan, Timur Yıldız, Volkan Tamusta, Yılmaz Vural
Mekan
Antalya Kültür Sanat

BALIKESİR

Organizasyon
Duygu Demir, Melih Ateş, Murat Karacan, Mürsel Sabancı, Neşe Çalık, Nursel Suzaner
Kılıç, Oytun Kaşıkcıoğlu, Tahsin Yener
Mekan
Balıkesir Üniversitesi

BURSA

Organizasyon
Ayhan Kazancı, Bahar Bardakçı, Burak Temel, Elif Yuvayapan Soner, Elvan Atay,
Esma Yazıcı, Fatma Levent, Gökçen Yazıcı, Handan Can, Kardelen Yıldız, Serap Öztürk,
Sevgi Üççeşmeler, Uğur Çimen, Ümit Özmen, Volkan Çiftçi
Mekan
Sanat Mahal

ESKİŞEHİR

Organizasyon
Ahmet Çakır, Ahmet Taşcıoğlu, Asiye Uyaroğlu, Bahar Bulgu, Bülent Erkul, Dilek Köse,
Emel Uysal, Erkan Kantarcı, Fulya Unal, Gülseren Şenyüzlü, Hüseyin Akçar, Hüseyin
Bağcı, İbrahim Üremiş, Nihal Bağcı, Rahiye Demirci, Semiha Sivrihisar, Tansu Sakarya
Mekan
Eskişehir Tepebaşı Belediyesi

İSTANBUL

Organizasyon
Gamze Selçuk, Pınar Öncel, Tuna Özçuhadar
Mekan
Fransız Kültür, Salt Galata

İZMİR

Organizasyon
Ayşegül Kolukısa, Buse Altun, Buse İkiz, Buse Sayla, Derya Solak, Doğukan Sarıkaya,
Elif Güngör, Elisabeth Durmuş, Esra Aydemir, İrem Ercan, Mert Fışkın, Emine Özgür,
Onur Durma, Orhan Salih Çubukçu, Pelin Topçu, Seçil Vildan Çubukçu, Selenay Açıkgöz,
Şebnem Yurdakul, Tuğçe Altun, Yasemin Güngör, Yusuf Yiğit, Zülal Atagün Dağdan
Mekan
Dokuz Eylül Üniversitesi

KAYSERİ

Organizasyon
Ahmet Coşkun, Ahmet Yıldız, Ali Tuğrul Binköl, Ayça Sarıkaya, Ayşe Türkmenoğlu,
Ayşegül Yıldırım, Çağlar Yenilmez, Cansu Kafa, Celal Ak, Damla Tunçer, Eda Şahin, Elif
Bayrak, Fatma Aytekeli, Fatma Güçlü, Furkan Nargül, Furkan Özmen, Gamze Deveci,
Hüseyin Baydar, İrem Albayrak, Kader Kaplan, Kübra Sönmez, Nazik Deliktaş, Rıfat
Serdar Kaya, Serdar Yaprak, Şerife Duman, Sultan Düz, Tuğçe Küçük
Mekan
Erciyes Üniversitesi

KIRKLARELİ

Organizasyon
Bora Cebeci, Eda Girgin, Emir Burak İşler, Mert Haskan, Ozan Eyrice, Öznur Özgül,
Poyraz Yazgan, Selçuk Aslan, Sercan Yeşilköy, Sezen Kahreman, Şüheda Soluk,
Tuğçe Sürüm
Mekan
Kırklareli Belediyesi

MANİSA

Organizasyon
Burcu Öztürk, Çiçek Taşyurt, Duygu Eren, Fatma Şahinol, Halim Şivecan, Şener Kul,
Tuğçe Ayrancı
Mekan
Eğitim Araçları Salonu

MERSİN

Organizasyon
Alper Girgeç, Alper Tolga Akkuş, Aysel Taşkan, Barbara Yazirlioğlu, Emre Murat Varlık, Galip Deniz Altınay, Gonca Şahin Ocakçı, Gülsüm Betül Yücel, Hanife Körünoğlu, Melike Selin Durmaz, Nalan Turgutlu Bilgin, Nazan Önenç Sönmez, Pool Esen, Suna Bayhan, Tülay Bostancıoğlu Aydın, Vedat Aktekin, Yahya Kuriş
Mekan
Mersin Mali Müşavirler Odası

Destekçiler

destekci2017

Powered by Khore by Showthemes