KÜNYE

Organizasyon

Gamze Selçuk, Pınar Öncel, Samet Çetin, Tuna Özçuhadar

Çeviri ve Redaksiyon

A. Eren Öztürk, Aykut İstanbullu, Baran Ungan, Cansu Gedik, Didem Çoban, Didem Dinçsoy, Duygu Kayadelen, Duygu Kutluay, Elvan Özyıldırım, Gül Ulu, Hande Can Bilen, İlknur Urkun Kelso, İnci Bilgiç, Mısra Özkuş, Nesligül Mısırlıgül, Nüket Kantürk, Seda Güner, Şadan Ertekin Mis, Şahika Eraslan

Görsel İletişim Koordinasyonu

Deniz Üçok

Sosyal Medya

Gülçin Kocakır Balaban, Mert Güller

Sosyal Etki Anketi

Gökçe Orhan

Basın ve Halkla İlişkiler

Ferda Kervan, Senem Açık, İlknur Akgül Ardıç

Tanıtım Filmi

Burak Bortaçina

Kapak Fotoğrafı

Gürcan Öztürk

Web Tasarım

Emrah Doğru, Göksel Balaban

SYFF2016’nın gerçekleşmesi için başka birçok konuda destek verenler: Anastasia Laukkanen, And Akman, Beyhan Uzunçarşılı, Derya Şentürk, Doğukan Doğan, Emrah Kurum, İpek Türktan Kaynak, Oğuz Kaynak, Yaz Güvendi.

Festivalde yer alan belgeselleri çeken ve bizimle paylaşan tüm yönetmen ve yapımcılara, film aralarında filmlerde yer alan konularla ilgili sohbet eden davetli konuşmacılara, festivale renk katan müzisyen ve performans sanatçılarına, tüm gönüllülere, ayni ve maddi katkılarını esirgemeyen tüm destekçilerimize sonsuz teşekkürlerimizle!

Şehirler – Salonlar

ANKARA

Organizasyon
350Ankara
: Ahmet Mert, Çağrı Muluk, Gülten Kavurmacıoğlu, Linda Nihan Lafçı, Önder Algedik, Şenay Aydın,Tülin Yıldırım, Ufuk Duruman
Change for Climate (C4C):Oğuz Tosun
İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi: Erkal Tülek, Hasan Akyar, Okan Çağrı Bozkurt
Toplum Gönüllüleri Vakfı Ankara Kültür Sanat Grubu: Gizem Sertkaya, İbrahim Kurt
Mekan
Rüştü Özal Salonu ve Teoman Öztürk Salonu

ANTALYA

Organizasyon
Doğadabuan: Çağlar İnce, Evren Avşar, Köksal Karul,
Mehmet Kaplan, Volkan Tamusta
Golden Orange Youth Club: Nazan Aydın
Tema Antalya İl Temsilciliği: Aysel Çınar
Mekan
Antalya Kültür Sanat

ARTVİN

Organizasyon
AÇÜ Genç Tema Topluluğu: Avniye Bozkurt, Dilber Güneş, Gülcan Tilki, Merve Özgün, Nihat Karaakın,
Sevgi Kaplan, Yasin Güler
Artvin Faal Gazeticiler Derneği: Adem Güngör, İsmet Başar
Artvin Tema İl Temsilciliği: Ayşe Şahintürk, Gökçen Över, Kübra Elif Bağrıyanık, Selin Oğuz
Mekan
Ali Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezi

BALIKESİR

Organizasyon
Balıkesir Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü: Serhat Durmuş
Karesi Kent Konseyi:Nursel Suzaner Kılıç
Otizmli Bireyleri Destekleme Derneği (OBİDER): Melih Ateş
Sürdürülebilir Kalkınma ve Çevre Derneği: Murat Karacan
Tema Balıkesir İlçe Temsilciliği: Şahinaz Şehnaz
Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER):  Kemal Büyükışık
Mekan
Necatibey Eğitim Fakültesi Konferans Salonu

BAYINDIR

Organizasyon
Bayındır Doğal Ürünler Tarımsal Kalkınma Kooperatifi: Aysun Demirbağ, Gürcan Ortaovalı, Yurdagül Tekin
Marmariç Ekolojik Yaşam Derneği:Burçin Eyigün, Oya Ayman, Ozan Özbozbıyık, Pelin Eyigün
Mekan
Yahya Kerim Onart Kültür Merkezi

BODRUM

Organizasyon
Çatal Ada Sanat Çevre ve Turizm Derneği: Hülya Demirci
Bodrum Kent Konseyi: Kadriye Özşeker, Rezzan Şebin
Bodrum Tohum Derneği: Ebru Kutsal Berge, Gönül Demirel, Hüseyin A. Kunduracıoğlu
Tema Vakfı Bodrum Gönüllüleri: Aydın Aka, Haluk Ortaç, Haydar Muslu, İlay İlkay, Sevinç Baştürk
Mekan
Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi

BURSA

Organizasyon
Esma Yazıcı, Fatih Özcan, Fatma Levent
Aykırı Sinema Derneği: Ümit Özmen, Sevgi Üççeşmeler
Genç Tema: Hüseyin Altan
Koza Dağcılık Kültür Sanat ve Spor Kulübü Derneği: Ayhan Kazancı, Ercan Mutlu, Hande Can
Nilüfer Gençlik Ofisi: Ramis Ceyhan, Büşra Acar
Uludağ Üniversitesi Doğal Yaşam Topluluğu: Burak Temel, Bahar Bardakçı
Mekan
Bursa sanat Mahal

DİYARBAKIR

Organizasyon
Diyarbakır Bisiklet Ve Doğa Sporları Klubü (DİBİDOSK): Çilem Akkaya, Engin Çuban, Hakan Çiçek, Önder Özbey
Jîngeh Ekoloji Kolektifi: Ferat Demiroğlu, Gültekin Aydeniz, Melike Elik
Mekan
Diyarbakır Cegerxin Kültür Merkezi

DÜZCE

Organizasyon
TEMA Vakfı Düzce İl Temsilciliği:
Oğuzhan Kendirli
D.Ü. Ar-Ge Topluluğu: Kübra Yılmaz
D.Ü. Genç TEMA Topluluğu: Ayça Boran, Aylin Gelir
Düzce Kalem Derneği :Burhan Gelen, Emine Şahin
D.Ü. Radyo ve Sinema Topluluğu : Erdinç Alemdar, Gülceren Tepe
TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şube Düzce Oda Temsilciliği: Sedef Buçgün
Mekan
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu

ESKİŞEHİR

Organizasyon
Eskişehir Doğal Yaşam Yerel Tohum Merkezi: Ayhan Kaya, Ayten Aktaş, Yaşar Cem
Eskişehir Ekolojik Yaşam Kollektifi: Başak Demiray, Duygu Yüce, Pelin Ögel
Eskişehir Perma Kültür Grubu: Aylin Bayrakçeken, Betül Havva Yılmaz, Eser Öykü Dede, Gamze Alper, Seçil Aladağ
Eskişehir Toplum ve Sanat Derneği: Ahmet Taşçıoğlu, Altan Özdil, Aysel Güney, Dilek Köse, Egemen Çelik, Figen Bayraktar, Gülsen Asan, Hüseyin Akçar, İbrahim Üremiş, Neziha Bilen, Nihal Bağcı, Sevgi Can, Şaban Bağcı, Tansu Sakarya, Tülay Alpan, Türkan Çiçek, Zehra Çam, Zübeyde Bahar Bulgu
Karaot Tohum Derneği :Feray Karapınar
Kelebek Derneği Eskişehir: Metin Çakır
SYFF2016 Esikşehir Belgesel Grubu: Ahmet Seyhan, Alara Dolunay, Anıl Bilge, Didem Özsümbül, Emircan Fırıncı, Hülya Avdan, İbrahim Üremiş, Nihal Bağcı, Tansu Sakarya
Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri: Büşra Demircioğlu, Ezgi Gedik
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi (İMO): Bülent Erkul, Koray Güler
TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi: Selma Güder
Mekan
Tepebaşı Belediyesi Özdilek Sanat Merkezi

FETHİYE

Organizasyon
Arkadaşlar Ekolojik Yaşam Kolektifi: Elif Dalkıran, Gözde Yaman ,Onur Ulusoy ,Ömer Öner
Fethiye Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği: Burhan Yeşilyurt, Bülent Toydemir, Bünyamin Şahiner, Fehmi Hanoğlu, Sermet Ünel,
Veysel Gençten, Yasemin Aldemir
Mekan
Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi

GÜZELBAHÇE

Organizasyon
Urla Rotary: Erhan Gökdağ, Necdet Büyükbay, Tevfik Turna
Yapı Biyolojisi ve Ekolojisi Enstitüsü: And Akman, Deniz Köse, Merve Titiz, Nilgül Özgür
Mekan
Güzelbahçe Kültür Merkezi

İSTANBUL – BEYOĞLU

Organizasyon
Kelebek Etkisi Derneği ve SYTV: Gamze Selçuk, Pınar Öncel, Samet Çetin, Tuna Özçuhadar
Mekan
Salt Galata

İSTANBUL – KARTAL

Organizasyon
Derya Şentürk
Tema Kartal İlçe Sorumluluğu: Zuhal Solmaz
Yeryüzü Derneği: Hüseyin Varış, Korel Maral
Mekan
Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

İZMİR

Organizasyon
Atölye Deneme Sanat ve Ekolojik Çalışmalar Derneği:
Ayşenur Kolukisa, Berat Ezel, Buse Altun, Cemre Ucar, Derya Solak, Duygu Tığlı, Eda Güçlü, Ekin Gündüz Özdemirci, Elif Güngör, Emel Arslan, Esra Aydemir, İrem Ercan, Mert Fışkın, Mert Suel, Onur Durma, Onur Özer, Orhan Salih Çubukçu, Pelin Topçu, Seçil Çubukçu, Selenay Lüleci, Şebnem Yurdakul, Tolga Kurut, Zülal Atagün Dagdan
Fransız Kültür Merkezi: Dilek Kurt
İzmir Fransızca Öğretmenler Derneği (APFİZ): Elisabeth Durmuş
Mekan
Fransız Kültür Merkezi

KAYSERİ

Organizasyon
Erciyes Üniversitesi Çevre Mühendisliği Kulübü (ERÇEK): Ayşegül Koçak, Beyza Nayman, Beyza Özdoğan, Büşra Gülşah Birol, Çağdaş Dalmış, Deniz Avcı, Emine Çakır, Gözde Aykut, Kübra Küçük, Kübra özlem Kocabay, M. Onur Kıymaz, Özgün Balkaya, Şükrü Taner Azgın, Zehra Sevcan Solak
Erciyes Üniversitesi Sosyal Girişimcilik Kulübü (SOSYAL ERÜ): Ahmet Coşkun, Ayşe Akbulut, Gökhan Gökalp, Halit Tekin, Melih Gökçek, Merve Akbulut, Sare Nur Tekin, Seda Şeker, Sedanur Özmen
Mekan
Kayseri İl Özel İdare Tiyatro Salonu

KONYA

Organizasyon
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Konya Şubesi: Ahunur Büyükçakılcı, Burhan Şohoğlu, F. Sibel Şahin, Merve Atmaca
Mimarlar Odası Konya Şubesi: Armağan Güleç Korumaz, Ayşegül Tereci, Betül Hatipoğlu Şahin, Gülçin Erdaş, Uçman Tan
Mekan
Konya Mimar Evi

MANİSA

Organizasyon
Manisa Çölyak ve Organik Beslenme Derneği:Emine Yılmaz, Halim Şivecan
Manisa Girişimciler Derneği (MAGİDER):Fatma Şahinol, Uzay Kurtulmuş
Mekan
Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Lale Salonu

MERSİN

Organizasyon
Akdeniz Girişimcileri Proje Derneği (AGİP):Hanifer Körünoğlu
Bağımsız: Akar Tütüncü, Aslıhan Gültekin, Ayşe Karaca, Duygu Taner, Emre Murat Varlık, Fatma Özdemir Yılmaz,
Galip Deniz Altınay, Gonca Ocakçı, Gülnihal Dursun, Gülsüm Yücel, Hicran Akdeniz, Nalan Turgutlu Bilgin, Suna Bayhan
Merhaba Sanat Tiyatrosu: Ali Sesal, Gonca Şahin Ocakçı
Mersin Bisiklet Derneği (MERBİSDER): Alper Tolga Akkuş, Zerrin Arslantaş
Mekan
Mersin Serbest Muhasebeci Mali Muşavirler Odası

Destekçiler

syff_poster_web

Powered by Khore by Showthemes