KÜNYE

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali kolektif bir çabanın ürünüdür. Sürdürülebilir bir dünyanın özlemini duyan bireylerin ve kuruluşların gönülden desteği ile gerçekleşmiştir.

ORGANİZASYON

Gamze Selçuk, Pınar Öncel, Tuna Özçuhadar

ÇEVİRİ VE REDAKSİYON

Eren Öztürk, Anny Fodor, Balaban Cerit, Baran Ungan, Cansu Gedik, Didem Çoban, Didem Karpuzcu, Duygu Kayadelen, Filiz İnceoğlu, Prof. Dr. Hüseyin Polat, İlknur Urkun, İnci Bilgiç, Kaan Yıldız, Mehmet Emin Boyacıoğlu, Melek Memiş, Nesligül Mısırlıgül, Nüket Kantürk, Onur Akgül, Seda Güner, Şahika Eraslan, Timuçin Şahin, Tolga Tutar, Yaren Köse, Zeynep İyigün

GRAFİK

Arda Ülgay, Emrah Cengiz, İdil Ateşli

İLLÜSTRASYON

Özlem Devrim

SOSYAL MEDYA VE İLETİŞİM

Mert Güller, Emrah Kurum, Yaz Güvendi

WEB TASARIM

Cevher Bilger, Alirıza Arıbaş

FOTOĞRAF

Hande Altay, Beril Gür, Aydın Akkuş

DİĞER

Arzu Kutan, Begüm Hesapçıoğlu, Berivan Mine Uçar Ferhanoğlu, Ceyda Oluk, İpek Türktan Kaynak, Oğuz Kaynak, Pınar Demircan, Refika Kadıoğlu, Şeyhmus Altun, Lalehan Kahyaoğlu

Festivalde yer alan belgeselleri özveriyle çeken ve festivalimize gösterdikleri ilgiyle bizleri onurlandıran, destek olan tüm yönetmen ve yapımcılara, film aralarında filmlerde yer alan konularla ilgili sohbet eden davetli uzman konuşmacılara ve festivale renk katan müzisyenlere, tüm gönüllülere, ayni ve maddi katkılarını esirgemeyen tüm destekçilerimize sonsuz teşekkürler!

Sürdürülebilir Yaşam Kolektifi

ADANA

Organizasyon
Çukurova Ekolojik Yaşam İnisiyatifi: Fatih Kaya, Filiz Çömez Polat, Fulya Kaya, Hüseyin Arı, İbrahim Karahan, Mustafa Polat, Onur Özer, Rozelin Aydın, Sait Özkal Yüreğir, Sema İskit, Serdar İskit, Şakir Doğan, Zeynep Şanlıer Tansuğ
Mekan
Seyhan Belediyesi Kültür Merkezi

ANKARA

Organizasyon
350Ankara: Tülin Yıldırım, Linda Nihan Lafçı, Ufuk Duruman, Önder Algedik, Mehmet Bayatlı, Özgür Boğazlıyanlıoğlu, Çağrı Muluk, Tolga Mutaf, Ömer Murat Ünsal
Mekan
TED Üniversitesi Fatma-Semih Akbil Kültür Merkezi

ANTALYA

Organizasyon
Doğadabuan: Havva Okutan, H. Çağlar İnce, Mehmet Ali Aksoy, Şefika Okutan
Mekan
MMO Kongre ve Sergi Salonu

BALIKESİR

Organizasyon
Balıkesir Sürdürülebilir Kalkınma ve Çevre Derneği: Arman Zafer Yalçın, Burcu Güngör, Ceylan Çakır Karagüç, Ersin Akyüz, Selcen Gültekin
Mekan
Salih Tozan Toplantı ve Kültür Merkezi

BODRUM

Organizasyon
Bodrum Tohum Derneği, Çatal Ada Sanat & Çevre & Turizm Derneği ve Bodfad: Aslı Ersoy, Deborah Semel Demirtaş, Elvan Sağbili, Hülya Demirci, İrem Verdön, Mia Pelin Özdoğru, Nuran Akkılıç Kansu, Ünal Özfuçucu
Mekan
Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi

ÇANAKKALE

Organizasyon
Pan Görsel Kültür Derneği: Aykan Özener, Emine Sürücü, Filiz Tekin, İlknur Urkun, Özgür Onur Dermani, Şebnem Kumtepe, Tuğba Alaybeyoğlu Gürbüz
Mekan
Erkan Yavuz Deneysel Sanat Atölyesi

DİYARBAKIR

Organizasyon
Jîngeh, Dibidosk ve Ortadoğu Sinema Akademisi: Çilem Akkaya, Engin Çuban, Erkan Özgen, Ferat Dmiroğlu, Gültekin Aydeniz, Hakan Çiçek, Mazlum Yerlikaya, Melike Elik, Önder Özbey, Zana Düzgün
Mekan
Cegerxwin Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi

HOPA

Organizasyon
Artvin Çoruh Üniversitesi Siyaset Bilimi Öğrenci Topluluğu: Emek Yıldırım, Kana Hazar Özsoy, Özlem Bayram, Ramazan Korkut, Tuğba Ayşe Oykan
Mekan
AÇÜ HOPA İİBF Konferans Salonu

İSTANBUL

Organizasyon
Sürdürülebilir Yaşam Kolektifi: Gamze Selçuk, Pınar Öncel, Tuna Özçuhadar (Avrupa Yakası Organizasyonu)
Halka Sanat: Cansu Attal, Ceren Kartal, Gözde Kırksekiz, İpek Çankaya, Sezgi Abalı Attal (Anadolu Yakası Organizasyonu
Mekan
Pera Müzesi, Salt Beyoğlu, Salt Galata, Caddeboston Kültür Merkezi

İZMİR

Organizasyon
Urla Rotary Kulübü ve Atölye Deneme Sanat & Ekolojik Çalışmalar Derneği: Ali Kemal Akkan, Dilek Kurt, Erhan Gökdağ, Mesut Türkoğlu, Necdet Büyükbay, Seçil Kesme, Turgut Eliçora, Umut İncesu
Mekan
Fransız Kültür Merkezi

TRABZON

Organizasyon
Sinezon Trabzon Sinema Derneği: Nilgül Özgür, Serkan Türk, Sinem Mısırlıoğlu, Yakup Karbuz
Mekan
Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi

syff2104_dest

Powered by Khore by Showthemes