KÜNYE

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali kolektif bir çabanın ürünüdür. Sürdürülebilir bir dünyanın özlemini duyan bireylerin ve kuruluşların gönülden desteği ile gerçekleşmiştir.

ORGANİZASYON EKİBİ

Gamze Selçuk, Nafiz Güder, Christina Schray, Tuna Özçuhadar

ANKARA ORGANİZASYON EKİBİ

Gülten Kavurmacıoğlu, Linda Nihal Lafçı, Önder Algedik, Özgür Boğazlıyanoğlu, Tülin Yıldırım, Ufuk Durumuman

ÇEVİRMEN VE REDAKTÖRLER

Alper Acartürk, Aykut İstanbullu, Cem Örsel, Ceren Üner, Didem Çoban, Duygu Kayadelen, Ekin Gündüz Özdemirci, Emre Uzun, Esra Başak, Eylem Kiriş, Gamze Selçuk, İlknur Urkun, İrem Başaran Gülmez, Mehmet Emin Boyacıoğlu, Melek Memiş, Murat Önol, Nafiz Güder, Nesligül Mısırlıgül, Özlem Toker, Şahika Erarslan

FİLM ALTYAZILARI

Eceworx

GRAFİK VE WEB TASARIM

Burcu Delen, Murat Doğan, İpek Altunmaral, Tufan Tunç

Festivale emeği geçen; Pınar Öncel, Ceren Üner, Gülru Hotinli, Gülümser İnal, Senem Tüfekcioğlu, Arda Ülgay ve KHAS “Fabrika” Tasarım Kulübü‘ne ve ayrıca Türkiye Permakültür Araştırma Enstitüsü‘ne teşekkür ederiz.

Festivalde yer alan belgeselleri özveriyle çeken ve festivalimize gösterdikleri ilgiyle bizleri onurlandıran, destek olan tüm yönetmen ve yapımcılara, film aralarında filmlerde yer alan konularla ilgili sohbet eden davetli uzman konuşmacılara ve festivale renk katan müzisyenlere, tüm gönüllülere, ayni ve maddi katkılarını esirgemeyen tüm destekçilerimize sonsuz teşekkürler!

Sürdürülebilir Yaşam Kolektif

ANKARA

Organizasyon
350Ankara
Mekan
Çağdaş Sanatlar Merkezi

İSTANBUL

Organizasyon
Sürdürülebilir Yaşam Kolektifi
Mekan
Kadir Has Üniversitesi, Caddebostan Kültür Merkezi

2013

Powered by Khore by Showthemes